Номінанти виставки в Івано-Франківську «Орнаментальне ковальство 2006»

Перелік номінантів виставки в Івано-Франківську «Орнаментальне ковальство 2006»

В номінації  “Синтез архітектури і ковальства” нагороджується:

— фірма “Ковальська фабрика “АРМА” (м. Івано-Франківськ, Україна) за вдалу реалізацію проектів та творчих задумів архітекторів;

— КП “Гефест”, (м.Івано- Франківськ, Україна) за вдалу реалізацію проектів та творчих задумів архітекторів;

— Олександр Дідик (с.Кисилів, Чернівецька обл.) за індивідуальний підхід до ковальства в синтезі з архітектурою;

— ”Творчі майстерні Б.Новосельського” (м.Городенка, Івано-Франківська область) за індивідуальний підхід до ковальства в синтезі з архітектурою;

— Зеновій Геренда (м.Івано-Франківськ, Україна) за індивідуальний підхід до ковальства в синтезі з архітектурою.

В номінації  “Жарт в ковальстві” нагороджується:

— Андрій Чепірдак (м.Ладижин, Вінницька обл., Україна) та робота “Жебрак”;

— Андрій Кліщ, Роман Кліщ (м.Кам’янець-Подільский, Україна) та робота “Блазень” за артистизм в розкритті образу;

— Володимир Кудлейчук (м.Львів, Україна) та робота ”Вареники” за використання народної тематики в ковальстві.

В номінації  “Новизна, пошуки, експерименти” нагороджується:

– творча майстерня Юрія Круша (м.Гродно, Білорусь) та робота “Гора Самоцвітів”;

– Ярослава Ткачук (м.Львів, Україна) та робота “Плітки”;

– Андрій Чепірдак (м.Ладижин, Вінницька обл., Україна) та свічник “Дві дороги”;

– Сергій Каспрук (м.Донецьк, Україна) та робота “Вагітна коза”;

– Віталій Городецький (м.Іванo-Франківськ, Україна) та робота “Клон”;

– Oрест Івасюта (м.Львів, Україна) та робота “Без назви” за розкриття образних можливостей металу;

– Тілінін Дмитро (м.Донецьк, Україна) та робота “За мотивами Сальвадора Далі” за інтерпретацію графічної візуальної ідеї в пластиці металу;

– Олег Путрашик (м.Ужгород, Україна) та робота “Без назви”;

– Валерій Зиков (м.Вільнюс, Литва) та світильник “Риба”;

– Дащенко О. (м.Київ, Україна) та комплект до каміну;

– Хубертус Сенсен (Голандія) та робота “Сучасний рух: Україна і Голандія”;

– Єрмак Євген (м.Донецьк, Україна) та робота “Еквілібристка”.

В номінації  “Класичне ковальське ремесло та камерна пластика” нагороджується:

– Михайло Горват (м.Ужгород, Україна) та робота “Принцеса на горошині” за вирішення художнього образу традиційними методами ковальства;

– Володимир Кудлейчук (м.Львів, Україна) та робота “Кокон” за майстерність та реалізацію художнього образу традиційними методами ковальства;

– творча майстерня Юрія Круша (м.Гродно, Беларусь) та роботи “Голгофа”, “Венера” за високу майстерність та оригінальне творче обличчя;

– Ян Коваж (Чехія) та робота “Свічники” за майстерність, мінімалізм та вишуканий смак;

– Лебединець Л.В. (м.Бровари, Україна) та робота “Ідоли” за високу майстерність, мінімалізм та сучасність;

– Юрій Галецький (м.Кам’янець-Подільський, Україна) та “Свічник”за майстерність та синтез ідей;

– Віталій Комонько (смт.Козлів, Тернопільська обл., Україна) та “Восьминіг” за створення художнього образу засобами ковальства;

– Юрій Севериненко (м.Львів, Україна) та “Квітка” за майстерність, мінімалізм та сучасність.

Сайт СМКМУ. 20.04.2007

Добавить комментарий